• TASUTA TARNE alates 200€

 • KIILTO SUPERFIX DF VALGE PLAATIMISSEGU

  9.36

  Vähetolmav, mittevalguv, ökonoomne, elastne, kergsideainega plaatimissegu keraamiliste plaatide paigaldamiseks. Ideaalne suurte seinaplaatide paigaldamiseks. Pikem tööaeg. Sobib ka välistingimustes kasutamiseks. C2TES1. C2ES2 lisaainega Kiilto Fixbinder

  • valge, vähetolmav, lihtne peale kanda, kergsideainel/ökonoomne
  • keraamiliste, klaasmosaiik-, marmor- ja kiviplaatide kinnitamiseks
  • kulu 1,5–2,2 kg/m²
  • vuukimine: seinad 12 h, põrandad 24 h
  • sise- ja välistigimustesse.
  Tootekood: - Kategooriad: , Silt:

  Kirjeldus

  Mittevalguv, ökonoomne, kerge plaatimissegu mitteniiskustundlike keraamiliste plaatide ja kivide paigaldamiseks vinüüliga, värviga, plaatidega, klinkerplaatidega kaetud pindadele ja muudele üldkasutatavatele pinnakatetele, samuti Kiilto hüdroisolatsioonimastiksi või Kiilto Kerastopiga töödeldud pindadele, nt kipsplaadile. Tänu uuele valemile on toode segamisel peaaegu tolmuvaba. Plaatimistööd saab sooritada ilma vuuginöörita. Sobib kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes. Ei sobi kasutamiseks pindadel, mis on pidevalt vee all (nt. basseinid).

  Plaaditavad pinnad peavad olema puhtad ja tolmuvabad. Eemaldage veebaasil silumis- ja tasandussegud. Kuivad ja imavad pinnad tuleb niisutada (v.a plaatpinnad). Lülitage põrandaküte välja u 24 tundi enne plaatimist. Plast-, värvitud, kahhel- ja klinkerpindu plaatides tuleb jälgida, et:

  – pind on plaatimiseks piisavalt tugev,
  – plaaditav pinnakattematerjal on tugevalt kinni aluspinnal,
  – vaha, rasv ja mustus pestakse plaaditavalt aluspinnalt Maalarinpesu puhastusvahendiga ja loputatakse korralikult.
  Kui pind on kuivanud, lihvige seda vajadusel ja eemaldage lihvimistolm.