• TASUTA TARNE alates 200€

 • Kiilto Pro Fix tugevdatud plaatimissegu 25kg

  12.44 10.20 KM-ta

  Tugevdatud elastne plaatimissegu seina- ja põrandaplaatide, keraamiliste, klinker- ja graniitplaatide kinnitamiseks betoonile, tasandussegule, Kiilto hüdroisolatsioonikihtidele ja plaatimiseks sobivatele ehitusplaatidele. Mittevoolav. Sobib ka välistingimustes kasutamiseks. C2TE.

  • Keraamiliste-, klinker- plaatide ja graniitplaatide kinnitamiseks
  • Poorsetele ja mittepoorsetele aluspindadele
  • Sobib küttega põrandale
  • Vuukimine 24 – 48 h
  • Kasutamiseks sise- ja välistingimustes
  • C2TE

  TARNE 2-3 PÄEVA / DELIVERY IN 2-3 DAYS / TOIMITUS 2-3 PÄIVÄSSÄ

  Tootekood: T6204.025 Kategooriad: , Silt:

  Kirjeldus

  Kiilto Pro Fix on mittevoolav, veele ja külmumisele äärmiselt vastupidav tsementsegu seina- ja põrandaplaatide, klinkerplaatide, väikeste, keskmiste ja suurte keraamiliste plaatide ning tehis- ja looduslikust kivist keraamiliste plaatide ja niiskuse suhtes mittetundlike kivide kinnitamiseks. Kuni 60 × 60 cm plaatidele stabiilsetel aluspindadel sisetingimustes ja kuni 30 × 30 cm plaatidele välistingimustes. Sobib vinüül-, värvitud, plaaditud, klinker- ja muudele levinumatele aluspindadele, samuti Kiilto Fibergumi hüdroisolatsioonimastiksiga või Kiilto Pro Moisture Proofi niiskustõkkega töödeldud pindadele, nt kipsplaatidele ning küttega põrandatele. Kasutamiseks sise- ja välistingimustes. Ei sobi alaliselt vee all olevatele aladele (näiteks basseinid).

  Plaaditavad pinnad peavad olema puhtad ja tolmuvabad. Eemaldage veeslahustuvad viimistlus- ja tasandussegud. Kuivi ja imavaid pindu tuleb niisutada veega või kruntida lahjendatud Kiilto Start Primeri nakkedispersiooniga. Ehitusplaati tuleb töödelda lahjendamata Start Primeri nakkedispersiooniga. Lülitage põrandaküte välja u 24 tundi enne plaatimist. Vinüül-, värvitud, kahhel- ja klinkerpindu plaatides:
  – veenduge, et pind oleks plaatimiseks piisavalt tugev;
  – veenduge, et plaaditav pinnakattematerjal oleks tugevalt aluspinnal kinni;
  – peske plaaditavalt aluspinnalt vaha, rasv ja mustus Kiilto Maalarinpesu puhastusvahendiga ja loputatakse korralikult. Kui pind on kuivanud, lihvige seda vajaduse korral ja eemaldage lihvimistolm.