• TASUTA TARNE alates 200€

 • Kiilto Floorfix DF 20 kg vähetolmav elastne plaatimissegu

  21.47 17.60 KM-ta

  Vähetolmav elastne plaatimissegu, ideaalne suurte keraamiliste põrandaplaatide ja kivi kinnitamiseks kuivades ja märgades ruumides. Vuukida on võimalik juba 16 h pärast. Sobib ka välistingimustes kasutamiseks. C2ES1. C2ES2 koos Kiilto Fixbinderiga.

  • vähetolmav, elastne
  • suurtele põrandaplaatidele
  • kulu 3.5-5 kg/m²
  • vuukimine: 16-48 h
  • sise- ja välistingimustesse

  TARNE 2-3 PÄEVA / DELIVERY IN 2-3 DAYS / TOIMITUS 2-3 PÄIVÄSSÄ

  Tootekood: T2396.020 Kategooriad: , Silt:

  Kirjeldus

  Elastne plaatimissegu suurte keraamiliste põrandaplaatide ja mitteniiskustundlike kivide kinnitamiseks üldkasutatavatele pindadele, värvitud ja klinkerpõrandatele ning kips- ja kiudtsementplaatidele. Ehitusplaatidest aluspõrand peab olema piisavalt tugev plaatimiseks. Elastne Kiilto Floorfix DF tagab hea nakke plaatide ja plaatimissegu vahel. Tänu uuele koostisele on toode segamisel peaaegu tolmuvaba. Sobib kasutamiseks koos Kiilto hüdroisolatsioonimastiksiga. Sobib kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes. Ei sobi kasutamiseks pindadel, mis on pidevalt vee all (nt. basseinid).

  Plaaditavad pinnad peavad olema puhtad, tugevad ja tolmuvabad. Eemaldage veebaasil tasandussegud. Kuivad ja imavad pinnad tuleb niisutada. Ehitusplaatidest aluspinda tuleb kruntida lahjendamata Kiilto Start Primeriga. Lülitage põrandaküte välja u 24 tundi enne plaatimist. Värvitud ja klinkerpindu plaatides (ainult siseruumides) veenduge, et materjal nakkub hästi aluspinnaga. Vaha, mustus ja rasv tuleb eemaldada plaaditavalt pinnalt Kiilto Maalarinpesu pesuainega ja loputada korralikult. Kui pind on kuivanud, lihvige seda ja eemaldage lihvimistolm.