• TASUTA TARNE alates 200€

 • KIILTO TM ROTAVJÄMNING K 20KG

  16.95 13.89 KM-ta

  Kiudtugevdatud, madala leelisusega, kiirkivistuv pumbatav segu suure koormusega pindadele uusehitustel ja renoveeritavatel objektidel. Annab sobiva aluspinna ka nt epo- ja PU-põrandatele.

  TARNE 2-3 PÄEVA / DELIVERY IN 2-3 DAYS / TOIMITUS 2-3 PÄIVÄSSÄ

  Tootekood: T004 Kategooriad: , Silt:

  Kirjeldus

  Kiilto Rotavjämning K on kiirkivistuv, isevalguv ja kiudtugevdatud pumbatav segu pindade tasandamiseks ja silumiseks siseruumides. Sobib ka käsitsi pealekandmiseks.

  Sobib põrandate uusehituseks ja renoveerimiseks elamutes, kontorihoonetes ja avaliku sektori hoonetes. Kasutatakse tasandamiseks ja kaldpindade ehitamiseks siseruumides. Sobivate aluspindade hulka kuuluvad betoon-, kergbetoon-, keraamilised/looduskivist, puitlaastplaat- ja puitpõrandad.Segu Kiilto Rotavjämning K kasutatakse ühendatud või vabalt paigaldavate (ujuvate) konstruktsioonide jaoks. Sobib nii elektri- kui ka vesipõrandaküttega.

  Segukiht tuleb katta sobiva tootega nagu keraamilised plaadid, laminaat, puidupõhine, vinüül-, PU- või epokate. Talub ainult kerget tööstuslikku koormust.Madala leelisusega tasandussegu kaitseb liim- ja vinüülkatet betooni aluselise niiskuse põhjustatud kahjustuste eest. Testid on näidanud, et kaitsva efekti annab 5 mm paksune segukiht.