• TASUTA TARNE alates 200€

 • KIILTO HIGHFLEX S2 DF PLAATIMISSEGU

  17.47

  Vähetolmav, kergsideainel, hea elastsusega, valge plaatimissegu. Ideaalne näit. klaasmosaiik-, looduskivist plaatide, kerisetaguste ja monteeritavate metallist vannitoapaneelide paigaldamiseks. C2TES2. Sobib ka välistingimustes kasutamiseks. Tsemendibaasil.

  Tootekood: - Kategooriad: , Silt:

  Kirjeldus

  Kiilto Highflex S2 DF on valge, mittevalguv ja väikese kulunormiga ja hästi deformatsiooni taluv kergsideainel plaatimissegu keraamiliste, klaasmosaiik-, marmor- ja kiviplaatide kinnitamiseks. Uus vähetolmav tehnoloogia vähendab oluliselt segu tolmamist segamisel. Sobivad aluspinnad on näiteks plast-, värvitud, kahhel-, klinker ja tavalised kivimaterjalipinnad ning Kiilto hüdroisolatsioonimastiksiga või Kiilto niiskustõkkega töödeldud kipskartong- või kiudtsementplaadid. Kuumadel pindadel, nagu näiteks kaminad ja kerisetagused (eramute saunades), on segu maksimum kasutus temperatuur 100 °C. Jälgida ka deformatsioonivuukide vajalikkust, plaatimise ajal peab ruumis olema normaaltemperatuur. Plaatimistööd saab sooritada ilma vuuginöörita. Põrandaküte tuleb lülitada välja u 24 tundi enne plaatimise alustamist. Sobib kasutamiseks sise- ja välistingimustes.

  Plaaditavad pinnad peavad olema puhtad ja tolmuvabad. Eemaldage niiskuskartlikud pahtlid ja tasandussegud. Kuivad ja imavad pinnad tuleb niisutada (v.a plaatpinnad). Plast-, värvitud, kahhel- ja klinkerpindu plaatides tuleb jälgida, et:

  – pind on plaatimiseks piisavalt tugev
  – plaaditav pinnakattematerjal on tugevalt kinni aluspinnal
  – vaha, rasv ja mustus pestakse leeliselise puhastusvahendiga ja loputatakse korralikult
  Kui pind on kuivanud, lihvige seda vajadusel ja eemaldage lihvimistolm;

  Värvitud või PVC-ga kaetud metallaluspindu plaatides (nt monteeritavad metallist vannitoapaneelid) tuleb vaha, mustus ja rasv eemaldada aluspinnalt leeliselise pesuainega ja loputada korralikult. Kui pind on kuivanud, lihvige seda vajadusel ja eemaldage lihvimistolm. Kruntimiseks kasutatakse Kiilto Fix Primer nakkedispersiooni (liivaterasid sisaldav krunt).